سامانه‌های فناوری

بخش‌های مجتمع

گزارشی از مهم‌ترین اقدامات مجتمع آموزشی مجتهده بانو امین (رها) در راستای آغاز پرقوت سال تحصیلی جدید

1- شورای عمومی مجتمع

در آستانه توفیق مجدد برای خدمتگزاری مؤثرتر به فرزندان انقلاب، و آغاز فرایند تعلیم و تربیت آینده ­سازان ایران اسلامی طبق یک سنت همه ساله شهریورماه در مجتمع آموزشی مجتهده بانو امین (رها) یک شورای بزرگ متشکل از همه دست ­اندکاران تعلیم و تربیت برگزار می­ گردد.

در این مراسم باشکوه که به تدارک مؤسسین مجتمع طراحی و برگزار می­ گردد، یکی از مؤسسین محترم مجتمع، سیاست­ های سالانه­ را ابلاغ نموده و چشم ­انداز مجتمع را بازگو می ­نمایند.

امسال با توجه به موفقیت بسیار درخشان نتایج دانش­ آموزان در کنکور سراسری، ایشان ضمن تبریک به جامعه بزرگ بانو امین، معلمان عزیز، مشاوران، معاونان، مدیران و سایر همکاران که سهمی بزرگ در این موفقیت داشتند با تقدیم یک لوح تقدیر به مسئول پیش دانشگاهی، به نمایندگی همه خدمتگزاران از تلاش صادقانه همکاران سپاسگزاری نمودند.

در ادامه ایشان با اشاره به اصل توکل بر خداوند متعال به توصیف مصادیقی از این اصل در اثنای جنگ تحمیلی پرداختند و کسوت معلمی را بالاترین افتخار برشمرده و توفیق خدمت در این سنگر تربیتی را از ارزشمندترین هدایای الهی دانستند و با توجه به ابلاغ سند تحول بنیادین از سوی رهبر معظم انقلاب، بر خود در مؤسسه و همه ­ی همکاران فرهنگی در مجتمع فرض دانستند که با تمام قوا در راستای به ثمر نشستن این دستورالعمل تلاش نمایند فلذا در این زمینه به تشریح اقدامات انجام شده در مجتمع پرداختند از جمله؛ سازماندهی ستاد و صف برای طراحی و اجرائی شدن سند تحول و تدوین دستورالعمل­ های اجرائی در این راستا.

2- اردوهای زیارتی و سیاحتی

بهتر است این گزارش را با این سوال آغاز کنیم که در مدرسه چه باید کرد تا بشود اسناد تحولی را در آن اجرائی کنیم؟

برای اجرای اسناد تحولی به افرادی با انگیزه، پویا، سرزنده، خلاق و علاقه­ مند نیاز داریم. ما در حال حاضر دانش­ آموزانی با انگیزه و دارای روح جست و جوگری و تشنه دانایی را تحویل می­ گیریم که اگر معلمین محترم ما نیز با نشاط و روحیه استلزامات اجرایی اسناد را دنبال کنند مطمئنا ما سازمانی خواهیم داشت که تمام ارکان آن با یک هدف، در حال تلاش و تکاپو خواهند بود.

یکی از مهم ­ترین اقدامات برای ایجاد چنین سازمانی بسترسازی منسجم و گسترده می­ باشد که مقدمات آن مفاهمه همدلی و همراهی است.

یکی از اقدامات انجام گرفته در این راستا در مجتمع آموزشی مجتهده بانو امین (رها) برگزاری اردوهای سیاحتی-زیارتی که در شهریورماه برگزار می­ گردد و همکاران با شرکت در این اردوها ضمن حفظ همدلی و همراهی، به تقویت روحیه و نشاط می ­پردازند.

  • اردوی آبشار آدران واقع در جاده چالوس

  • اردوی امامزاده شکرآب واقع در آهار

Free Joomla! template by L.THEME