سامانه‌های فناوری

بخش‌های مجتمع

گزارش مسابقات والیبال بین دانش آموزان متوسطه مجتمع مجتهده بانو امین(رها) و مجتمع فضیلت

گزارش مسابقات والیبال بین دانش آموزان متوسطه مجتمع مجتهده بانو امین(رها) و مجتمع فضیلت

طی مذاکرات به عمل آماده فی ما بین مجتمع مجتهده بانو امین(رها) و مجتمع فضیلت ،  قرار بر آن شد که به مناسبت بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی مسابقات دوستانه والیبال بین این دو مدرسه برگزار گردد.

امسال نیز برای دومین بار شاهد این مسابقات گشتیم.

رفت این مسابقات که روز دوشنبه مورخه 23 بهمن 96  در مدرسه فضیلت و برگشت آن روز سه شنبه مورخه 24 بهمن 96 در مجتمع مجتهده بانو امین(رها)  برگزار گردید.

این مسابقات علاوه بر دادن انگیزه به دانش آموزان در آنان شور و هیجان خاصی ایجاد کرد به طوریکه تمامی دانش آموزان با فریاد و یک صدا در سالن تیم خود را حمایت می کردند. همدلی، همراهی و انسجام آنان بسیار چشم گیر بود و تمامی بینندگان را به وجد می آورد.

درآن روز تیم مهمان با استقبال خاصی از سوی دانش آموزان مجتمع مواجه شد و با پخش سرود ملی و سرود انقلاب اسلامی و با انجام پروتوکل ؛ بازیهای در دو گیم انجام پذیرید و با برد مقتدرانه دانش آموزانمان و پخش سرود قهرمانان به پایان رسید.

بدرقه با پذیرایی و اهدا جوایز به تمامی تیم مهمان انجام پذیرفت.

هدف از انجام این مسابقات:

  • ایجاد فرهنگ اخلاق نداری در ورزش
  • بالا بردن انگیزه و روحیه در دانش آموزان
  • ایجاد اعتماد به نفس
  • علاقه مندی به ورزش
  • ایجاد روحیه دوستی، همدلی ، همراهی و مشارکت در دانش آموزان

در انتها از خدای مهربان برای تیمهای ورزشی مدرسه مان موفقیت و سربلندی را خواستاریم و از تمامی دانش آموزان بابت همراهی با مجری برنامه خانم مهدیه دینی و بخش پشتیبانی تیم خانمها مینو جودی، فاطمه یعقوبی، زهرا و زهره غفاری کمال تشکر را داریم.

قهرمانان همیشه پیروز باشید.

Free Joomla! template by L.THEME