سامانه‌های فناوری

بخش‌های مجتمع

نگاهی بر کلاس های پژوهشکده کاوش در پایگاه تابستانی 98

فصل تابستان فرصت مناسبی برای تفریح، آموزش و پرورش هدفمند است.

 

با شروع فصل تابستان، مجتمع آموزشی بانو امین نیز جهت استفاده بهینه از این فرصت طلایی به منظور ایجاد بستری برای غنی کردن اوقات فراغت دانش آموزان در امر آموزش و پرورش، برنامه ریزی ویژه ای خواهد داشت. در همین راستا، پژوهشکده کاوش با همکاری مقاطع، طراحی و اجرای بخش مهمی از کلاس های مهارتی/ آموزشی را برعهده می گیرد.

 

پژوهشکده کاوش در تابستان 99-98 ، در مقاطع دبستان1، دبستان2 و متوسطه 1 در سه بخش اصلی کلاس های فرهنگ و هنر (نقاشی، کاردستی، مهارت های آشپزی ساده، دوخت، هنرهای نمایشی و...) و کار و فناوری (رایانه ویژه دبستان2، تدوین و طراحی گرافیکی ویژه متوسطه 1) و کاوش (ویژه ی متوسطه1)، خدمات رسانی خواهد کرد.

 

دبستان1

در این مقطع کلاس ها با هدف پرورش مهارت های دست ورزی، استفاده از ابزار، تفکر و خلاقیت های فکری در ساخت یک محصول هنری اجرا خواهد شد

دبستان2

هدف از کلاس های پژوهشکده در دبستان2 ، تقویت مهارت های دست ورزی (ظریف کاری در دوخت)، تقویت مهارت مشاهده (ترسیم الگوی مورد نظر بر پارچه یا کاغذ)، استفاده از ابزارها (انتخاب ابزار مناسب و ترکیب آنها برای خلق محصول جدید)، خلاقیت در خلق محصول هنری؛ می باشد.

آموزش  Power Point ویژه پایه چهارم و پنجم در امتداد آموزش مهارت های پایه ی ICDL در دو سطح برگزار خواهد شد.

متوسطه1

پژوهشکده کاوش به آموزش پودمانی و ایجاد بستری برای دادن حق انتخاب به دانش آموزان در گزینش مهارت ها تاکید و تمرکز ویژه ای دارد. به همین جهت در بخش کاوش، کلاس های مهارتی و هنری، بسته ی ترکیبی از خدمات مبتنی بر کتاب های تفکر و سبک زندگی، فرهنگ و هنر و کار و فناوری، را به مقطع متوسطه 1 ارائه خواهد داد.

 

در ادامه برای اطلاع از جزئیات اخبار کلاس های پژوهشکده در روزهای آتی با ما همراه باشید

 

Free Joomla! template by L.THEME