سامانه‌های فناوری

بخش‌های مجتمع

کلاس کاوش متوسطه1. پایگاه تابستانی 98

کلاس کاوش متوسطه1. پایگاه تابستانی 98

 

طرح ویژه مجتمع آموزشی بانو امین برای تقویت مهارت های حل مسئله بر اساس نظام معیار؛ در قالب "طرح کاوش" با سابقه 12 ساله هر سال بخش مهمی از برنامه پایگاه تابستانی را به ویژه در متوسطه 1 برعهده دارد.

امسال در آغاز سیزدهمین سال کاوش، کلاس ها و اردوهای ویژه برای پایه های هفتم، هشتم و نهم در حال برگزاری است تا در چهار بُعد ارتباط با خدا، خود، خلق، خلقت بستری را برای مسئله سازی ایجاد نماید.

 

اردوی کاوش پایه ی هشتم با هدف آشنایی مفهوم ارزش و معیارهای رفتاری از اهداف کتاب تفکر و سبک زندگی برگزار شد. دانش آموزان ابتدا با پرسش و پاسخ با مفهوم ارزش و آنچه ارزش می پندارند مواجه شدند و بعد همراه سرپرست های خود به کمک وسایل نقلیه عمومی به بازار سنتی تجریش رفتند و با گفت و گوی با معازدارها و مشتریان و همچنین زوار امامزاده صالح با برخی از ارزش های گروه های مختلف جامعه آشنا شدند.

 

اردوی کاوش پایه ی هفتم با هدف آشنایی با مهارت های ارتباطی و آداب معاشرت و آشنایی دانش آموزان با برخی مسائل اجتماعی برگزار شد و دانش آموزان بعد از گروه بندی و انتخاب یکی از مکان های زیر به همراه سرپرست به محل مورد انتخاب رفته وبه پرسش و پاسخ با افراد حاضر و یافتن مسایل اجتماعی مربوطه در آن مکان پرداختند و در انتها بعد از جمع شدن گروه ها در مدرسه تجربه های خود را با سایرین به اشتراک گذاشتند.

در هفته های آینده با ما همراه باشید

Free Joomla! template by L.THEME