سامانه‌های فناوری

بخش‌های مجتمع

مراسم احیای عید غدیر ویژه ی همکاران

 

 به فضل پروردگار، پژوهشکده کاوش مجتمع آموزشی مجتهده بانو امین (رها) برای دومین سال متوالی، مراسم بزرگداشت و احیای عید غدیر خم ، ویژه همکاران مجتمع را برگزار می کند

 

غدیر واقعه ای فراموش نشدنی و ماندگار در تاریخ است. ما از واقعه غدیر و فضیلت و اهمیت بزرگداشت آن آگاهیم ولی توجه به روایات اهل بیت(ع)، تأثیر بسزایی در بهتر برگزار کردن این عید عظیم و احیاء آن دارد.

پیامبر(ص) به امیرمومنان(ع) سفارش نمود این روز را عید قرار دهد؛ چنانکه پیامبران(ع) به جانشینان خود سفارش می کردند که این روز را عید بگیرند.

همچنین حضرت ثامن الائمه(عج) فرمود: غدیر روز تبریک و تهنیت است و در روایت دیگری فرمود: غدیر روز تبسم هنگام ملاقات اهل ایمان است، هرکس روز عید غدیر به روی برادر دینی اش تبسم نماید، خداوند در قیامت با مهربانی به او نظر می کند و هزار حاجت او را روا و در بهشت برای او قصری از در سفید بنا نماید و چهره اش را زیبا و درخشنده و خرّم گرداند.

 

 

 

ان شالله بنا داریم روز یکشنبه ۲۷ مرداد ۹۸ مراسمی را در راستای احیای غدیر و بزرگداشت آن، برنامه ای را ویژه همکاران و کادر مجموعه مجتمع بانوامین برگزار کنیم.

آغاز مراسم با برگزاری نماز پرفیض جماعت خواهد بود. بعد از صرف یک ناهار دسته جمعی برنامه سخنرانی با ۳ محتوای مختلف برگزار می شود. مدعوین عزیز بنا به انتخاب خود می توانند در یکی از این جلسات شرکت کنند. سپس مراسم مولودی و مدح خوانی برگزار خواهد شد.

 در پایان یکی از فعالان جهادی پیرامون فعالیت های انجام شده در زمینه مدارس محروم ارائه ای خواهیم داشت.

 

 

اتفاقی که همه منتظر آن هستند...

همچنین طبق سنت اخیر مدرسه قرعه کشی کمک هزینه کربلا صورت خواهد گرفت.

 

 

لازم به ذکر که نمایشگاه کتاب غدیر طی روزهای شنبه تا دوشنبه از تاریخ ۲۶ تا ۲۹ مرداد درکتابخانه مجتمع دایر خواهد بود و بازدید کنندگان می توانند کتابهای مورد علاقه خود را سفارش داده و در زمان مناسب تحویل گیرند.

 

 

Free Joomla! template by L.THEME