سامانه‌های فناوری

بخش‌های مجتمع

برگزیدگان مسابقه کتابخوانی هفته کتاب (دبستان 1)

اهمیت کتاب و کتابخوانی بر هیچ کس پوشیده نیست و همانطور که می‌دانیم یکی از مهم‌ترین روش های افزایش توانمندی کودک، کتاب خواندن است. کودک نیازمند آموختن مهارت های زندگی است و کتاب منبعی مورد اعتماد در این زمینه است. کتاب خواندن، بهترین تمرین و تجربه برای خوب گوش دادن، خوب فهمیدن و حتی خوب تصور کردن و خلق کردن است.

 

در مطلب قبل به برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی پرداختیم و امروز نوبت به اعلام اسامی برندگان مسابقه رسیده است.

برگزاری مسابقه" بخوانیم، بفهمیم، نقاشی کنیم" برای مقطع دبستان 1

برگزاری مسابقه بین دانش‌آموزان، انگیزه و شوق خواندن و همچنین رقابت در خواندن را بین دانش آموزان افزایش می‌دهد و از هیجان انگیزترین برنامه هایی می‌باشد که همیشه با استقبال دانش آموزان روبرو می‌شود. مسابقه کتابخوانی نیز با همین اهداف یعنی افزایش انگیزه و شوق دانش آموزان برای مطالعه برای مقطع دبستان (1) با رویکرد مطالعه کتاب خیاط آسمانی برگزار شد. موضوع کتاب خیاط آسمانی فرستادن لباس عید برای امام حسن و حسین (ع) از طرف خداوند است.

 

شروع مسابقه

دانش آموزان باید پس از خواندن کتاب خیاط آسمانی براساس داستان و آنچه از محتوای آن درک کرده اند، یک نقاشی بکشند. نقاشی‌های دانش آموزان پس از اتمام زمان مسابقه در کتابخانه در معرض دید و داوری قرار گرفت و بر اساس نظرات معلمان هنر و دانش آموزان هر مقطع یک نفر از هر پایه به عنوان برگزیده مسابقه انتخاب شد.

 

  نقاشی برگزیده: زینب عهدی

 نقاشی برگزیده: ساره کاشانی

 نقاشی برگزیده: ریحانه صدیق

 

 

برگزیدگان هر پایه

در ادامه برگزیدگان هرپایه معرفی و عکس این برگزیدگان و نقاشی های آنان را با هم می بینیم...

 

زینب عهدی (پایه سوم دبستان)

 

ریحانه صدیق (پایه اول دبستان)

 

ساره کاشانی (پایه دوم دبستان)

Free Joomla! template by L.THEME