متوسطه یک

مقدمات برنامه پدر-دختری

برگزاری برنامه بهشت پدر-دختری جهت ارتقای سطح رابطه دخترانمان با پدرانشان در قالب کارگاهی با حضور اعضای شورای دانش‌آموزی کلید خورد. در آن نشست سعی شد دانش‌آموزان با مفاهیم اولیه‌ای چون اصل ارتباط، عوامل اثرگذار در یک رابطه مفید و موثر، جایگاه والدین بویژه پدر و مواردی برای برنامه‌ریزی کلی و جزئی آن مراسم آشنا شوند.

یکی از خروجی‌های جلسه، درخواست دانش‌آموزان برای ورود همزمان پدران به این فرآیند، قبل از مراسم اصلی بود. در این راستا جلسه‌ای با اعضای محترم انجمن جهت طراحی و تصمیم‌گیری برای طرح موضوع با سایر پدران برگزار شد. در این نشست با تقسیم وظایف بین اعضای انجمن، درباره مسائلی همچون نحوه برگزاری، شیوه دعوت مدعوین، محتوای متناسب با نیاز پدران و… گفتگو صورت گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

به موازات جلسات شورای دانش‌آموزی، جلسه کارگاهی جداگانه‌ای برای پدرانِ اعضای شورای دانش‌آموزی در تاریخ ۱۳ آذر تشکیل شد و در آن کارگاه هم، نظر عزیزان حاضر در جلسه مانند اعضای انجمن، این بود که بهتر است با توجه به اهمیت کار و لزوم بهره‌برداری بیشتر از زحمات مسئولین مجموعه، برای پدرانِ سایر دانش‌آموزان نیز فرصت شرکت در این کارگاه‌ها فراهم گردد و تصویب شد به این منظور ۱۰ ساعت جلسه آموزشی در نظر گرفته شود.

در ادامه در تاریخ چهارم دی ماه، با حضور پدرانِ داوطلب (انجمن، شورا و سایر پدران محترم)، کارگاه نیازسنجی و انتقال مطالب (موارد آموزش داده شده در کارگاه پدران اعضای شورا) برگزار شد.

۴ ساعت کارگاه آموزشی از مجموع ۱۰ ساعت مقرر نیز در تاریخ ۸ دی ماه ۱۴۰۱ برگزار شد. در این جلسه نیز پدران، حضور فعال داشتند.

قرار است این جلسات به همین ترتیب تکمیل گردد و در صورت نیاز و تقاضای پدران با همکاری اعضای محترم انجمن ادامه یابد…

برنامه بهشت پدر-دختری امسال در اوایل بهمن ماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود و ان‌شاءالله پس از اجرا، خبر آن مراسم نیز تقدیم می‌گردد.

برای دیدن گزارش بهشت پدر-دختری سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ کلیک کنید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *