پیش دبستان

عروسک نمدی گل های پیش دبستانی

یکی از کارهایی که توی مدرسه انجام میدیم گوش کردن قصه است😊. اما همیشه به یک شکل گوش نمیدیم👂. یه دفعه قصه رو میبینیم…. یه دفعه خاله تعریف میکنه …یه دفعه هم صدای یک نفر دیگه برامون گذاشته میشه تا خوب به قصه گوش بدیم.
اما اینبار شنیدن قصه متفاوت بود.گروهبندی شده بودیم و هر کس توی گروه یک شماره داشت 📝و هر قسمت قصه که خاله تعریف میکرد هم یک شماره مثل شماره های ما داشت. ما باید خوب به قصه گوش میکردیم و قسمت مربوط به شماره مون رو داستانش رو نقاشی میکردیم👩🏻‍🎨. بعد داستان برای اینکه نشون بدیم خوب قصه رو متوجه شدیم به صورت گروهی باید تمامی قسمت های قصه رو نمایش🎭 اجرا می کردیم. اما یه مشکلی بود…. ما که عروسک برای نمایش نداشتیم!!!!! 🤔پس خیلی سریع با خاله دست به کار شدیم و عروسک های نمایشی دستی مون رو ساختیم👧🏻. راستش خیلی سخت بود! هم برش زدن ✂️…. هم دوختن … اما میدونین که … درسته که زمان زیادی برد اما با تلاش تونستیم عروسک های نمایشی مون رو درست کنیم.
خاله به خاطر روز سختی که داشتیم برای اینکه خوشحالمون کنه یه آشپزی هیجان انگیز 👩🏻‍🍳هم برامون در نظر گرفته بود… قرار بود از بین ۴ تا مواد اولیه ای که سر کلاس بود ۳ تا از اون ها رو انتخاب کنیم و باهاش یه سالاد خوشمزه درست کنیم. تازه من تونستم سالادم رو با چاشنی مورد علاقه ام مزه دار کنم 😋و مزه دوست داشتنی خودم رو بسازم و از سالادم🥗 لذت ببرم.😊

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *