دسته‌بندی نشده

مراسم حضرت رقیه

“بسم رب الحسین”

اَلسَّلامُ عَلَیْکِ یا بِنْتَ الْحُسَیْنِ الشَّهیدِ

درود بر تو ای بزرگ ما رقیه که بر تو باد احترام و سلام و عنایات و برکات خداوندگار ما. به تو ادای احترام می‌کنم ای دخت امیر المومنین علی بن ابی طالب علیه السلام.

مراسم هئیت حضرت رقیه س ، سه ساله ی اباعبدلله ع روز ۴شنبه ۲مهر ۹۹ مصادف با ۵ صفر برگزار شد. از آنجایی که برنامه هیئت در ایام کرونایی بود 

کمی متفاوت از روال هر سال در حیاط متوسطه مدرسه مجتهده بانوامین (رها) و میزبان تعدادی محدودی از خانواده های دبستان ۲ و همکاران برپا شد

برنامه توسط قاری بین الملل جناب آقای زمانی با قرائت چند آیه از کلام الله مجید  آغاز شد. در ادامه حضار در محضر بیانات حجت السلام و المسلمین محسن آتشکار بودند.

از آنجایی که زمان مراسم هیئت هم در ابتدای سال تحصیلی و هم مقارن با ویروس منحوس کرونا بود؛ نمایش به سبکی متفاوت انجام شد. دانش آموزان مانند نمایش رادیویی، متنی را اجرا کرده و نمایش همراه با افکت های صوتی و تصویری برای مهمانان پخش شد.

بعد از تقدیر از دانش آموزان صدا پیشه در نمایش، ۲قطعه مداحی گروهی (سرود) توسط نوجوانان پسر اجرا شد. و در پایان برنامه با صدای جناب آقای درویش مخاطبان در محضر روضه حضرت رقیه سلام الله علیها قرار گرفتند.

ناگفته نماند که برنامه به صورت زنده هم زمان در فضای درس افزار مدرسه ، آپارات و اینستاگرام برای تمامی پخش شد

همچنین در راستای کمک به هئیت مبلغی جمع آوری شده و برای اطعام به فقرا در نظر گرفته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *